MOOV

Seyahat ve Yerel Uygulaması
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut0 bytes
  • Sürüm
  • DilTürkçe
  • Geliştirici

MOOV indir. Hava Durumu kategorisindeki bu uygulama iPhone içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Araç kiralamak konusunda ihtiyacınız olan içerikleri tek bir yerden sunan MOOV ile akıllı cihazınızı çok daha verimli hale getirebilirsiniz. iOS işletim sistemi bulunan akıllı cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanacağınız MOOV uygulamasında, birbirinden farklı özellikler yer alıyor. Her bir özelliği ile kullanıcıların beğenisini kazanan MOOV uygulaması, akıllı cihazınızda oldukça küçük bir alan kaplar. Bu sayede kullanım sırasında herhangi bir sorun yaşamadan sunulan içeriklerden faydalanabilirsiniz. Hem ücretsiz hem de son derece kaliteli içerikler üzerine kurulan MOOV uygulamasından dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz. Birbirinden farklı özellikleri ile her tarz kullanıcı ile kullanıcıların beğenisini kazanan MOOV sayesinde sunulan içeriklerin her birini kullanabilirsiniz.

Esnek süreli, tamamen dijital araç kiralama uygulaması olarak kullanıcıların beğenisine sunulan MOOV ile akıllı cihazınızı geliştirebilirsiniz. Her bir özelliğiyle dikkat çeken bu kaliteli uygulama ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Sık sık araç kullanmaya ihtiyacınız oluyorsa ve arabanız yoksa MOOV uygulaması size yardımcı olacak özellikler sunar. İstersen 15 dakika, istersen 1 saat, istersen 1 gün, istersen de günlerce kiralayabileceğin araçlar bu uygulamada sizi bekliyor. Artık MOOV’la elinin altında kiralayabileceğiniz binlerce araba vardır. Burada yer alan arabaların her birini detaylarına kadar inceleyerek sizi uygun olanı seçebilirsiniz.

MOOV indir

Dijital üyelik süreciyle uygulamadan ayrılmadan üyeliğini tamamlayabilir, ihtiyacın olduğun her an etrafındaki araçlardan birini kolayca kiralayıp MOOV’layabilirsiniz. MOOV İstanbul, Ankara ve İzmir’de. İster bu 3 şehirde, istersen de bu 3 şehir arasında özgürce MOOV’la. İhtiyacınız kadar kullanın, kullandığınız süre kadar ödeme yaparak gelişim sağlayın. Her bir içeriği ile dikkatleri üzerine toplayan MOOV uygulaması akıllı cihazınızda oldukça küçük bir alan kaplar. Bu sayede kullanım sırasında herhangi bir sorun yaşamadan sunulan içeriklerden faydalanabilirsiniz. Gelişmiş düzeyde özellikleri ile kullanıcıların beğenisini kazanan MOOV uygulaması, akıllı cihazınızı çok daha verimli hale getirecek içerikler sunar.

Kullanıcı dostu arayüzü ile kullanıcıların beğenisini kazanan MOOV sayesinde, pek çok içeriği kullanarak kolaylıkla araç kiralama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Burada yer alan özellikleri kullanmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Gelişmiş düzeyde özellikleri ile kullanıcıların beğenisini kazanan MOOV uygulamasını indirerek gelişim sağlayabilirsiniz. Her an her yerde kullanacağınız MOOV uygulaması ile dilediğiniz araçlardan birini seçerek kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamada yer alan özellikler, pek çok içeriğiyle dikkat çekiyor. Akıllı cihazınızı geliştirmek konusunda sizde MOOV uygulamasından yararlanabilirsiniz. Uygulama hem ücretsiz hem de son derece faydalı seçenekler ile dikkat çekiyor.

MOOV indir